لینکدین
توییتر
اینستاگرام
تلگرام
آپارات
 

گزارش رالی داکار در مرحله دهم و نتایج مراحل تازه

رقابت های رالی داکار در مرحله دهم پیگیری شد. همراه با البوم تصاویر

 

در مرحله دهم رقابتهای رالی داکار که بین شهرهای کوپیاپو در خاک شیلی تا چیلسیتو در خاک آرژانتین برگزار شد در بخش موتور سواری مارک کوما از اسپانیا با کسب زمان سه ساعت و شش دقیقه و سی و پنج ثانیه به مقام نخست رسید. پس از کوما، کاریریل دسپره از فرانسه و روبن فاریا از پرتغال به ترتیب دوم و سوم شدند.

 رالی داکار  4

در رده بندی کلی رقابت های موتورسواری هم اکنون مارک کوما با مجموع زمانی چهارده ساعت و سی و نه دقیقه و سی و یک ثانیه در رده نخست قرار دارد. در بخش اتومبیلرانی هم سینی دیویلرز از تیم فولکس واگن با زمان دو ساعت و پنجاه و سه دقیقه و پانزده ثانیه اول شد و کرشوف هولوفسکی و پتر هانسل هر دو از تیم بی ام دابلیو به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

در رده بندی کلی رقابت های اتومبیلرانی هم ناصر صالح العطیه از تیم فولکس واگن با مجموع کلی نه ساعت و پنجاه و هشت دقیقه و سی و چهار ثانیه رتبه اول را در اختیار دارد.

رالی داکار  15

 

در بخش کامیونرانی این رقابت ها هم ولادیمیر چاگین از تیم کاماز با زمان سه ساعت و بیست و یک دقیقه و سی و نه ثانیه اول شد و فردوس کبیروف دیگر هم تیمی وی و مارسل وان ولیت از تیم مان به ترتیب دوم و سوم شدند. در رده بندی کلی رقابتهای کامیونرانی هم ولادیمیر چاگین با مجموع زمانی چهارده ساعت و پنجاه و شش دقیقه و سی و هشت ثانیه همچنان در رده نخست قرار دارد

 مشاهده البوم تصاویر

آخرین نتایج  رده بندی  اعلام شده تا امروز دوشنبه و پایان مرحله 12 این مسابقات جذاب و نفس گیر

 

 

LEADING OVERALL STANDINGS AFTER STAGE 12 - CARS

Pos Num Drivers Nat Make/Model Time Gap to 1st Penalties
1. 302 Nasser Al-Attiyah, Timo Gottschalk QAT Volkswagen Race Touareg 3 19:59:30 - -
2. 308 Giniel De Villiers, Dirk Von Zitzewitz ZA Volkswagen Race Touareg 3 20:47:51 0:48:21 -
3. 300 Carlos Sainz, Lucas Cruz E Volkswagen Race Touareg 3 21:20:46 1:21:16 -
4. 301 Stephane Peterhansel, Jean-Paul Cottret F BMW X3CC 21:40:59 1:41:29 -
5. 307 Krzysztof Holowczyc, Jean-Marc Fortin PL BMW X3CC 0:10:04 4:10:34 -
6. 304 Mark Miller, Ralph Pitchford USA Volkswagen Race Touareg 3 0:52:48 4:53:18 -
7. 313 Ricardo Leal Dos Santos, Paulo Fiuza P BMW X3CC 2:39:07 6:39:37 -
8. 312 Christian Lavieille, Jean-Paul Forthomme F Nissan 3:48:27 7:48:57 0:36:00
9. 310 Guilherme Spinelli, Youssef Haddad BR Mitsubishi 4:19:47 8:20:17 -
10. 314 Matthias Kahle, Thomas Schunemann D SMG Buggy 11:00:10 15:00:40 -
13. 317 Alfie Cox, Jurgen Schroder ZA Nissan Overdrive 22:35:15 2:35:45 9:00:00

LEADING OVERALL STANDINGS AFTER STAGE 12 - BIKES

Pos Num Drivers Nat Make/Model Time Gap to 1st Penalties
1. 1 Marc Coma E KTM 1:57:37 - -
2. 2 Cyril Despres F KTM 2:14:13 0:16:36 0:10:00
3. 3 Francisco Lopez Contardo RCH Aprilia 2:57:04 0:59:27 -
4. 4 Helder Rodrigues P Yamaha 3:40:08 1:42:31 -
5. 10 Juan Pedrero Garcia E KTM 5:03:51 3:06:14 0:04:00
6. 6 Pal Anders Ullevalseter N KTM 5:28:58 3:31:21 -
7. 33 Jean Azevedo BR KTM 5:48:12 3:50:35 0:10:00
8. 11 Ruben Faria P KTM 6:04:20 4:06:43 2:01:00
9. 15 Quinn Alexis Cody USA Honda 6:36:48 4:39:11 0:05:00
10. 8 Jordi Viladoms E Yamaha 6:56:33 4:58:56 -

LEADING OVERALL STANDINGS AFTER STAGE 12 - TRUCKS

Pos Num Drivers Nat Make/Model Time Gap to 1st Penalties
1. 500 Vladimir Chagin, Sergey Savostin, Ildar Shaysultanov RUS Kamaz 22:54:14 - -
2. 502 Firdaus Kabirov, Aydar Belyaev, Andrey Mokeev RUS Kamaz 23:25:33 0:31:19 -
3. 512 Eduard Nikolaev, Viatcheslav Mizyukaev, Vladimir Rybako RUS Kamaz 2:09:59 3:15:45 -
4. 518 Ilgizar Mardeev, Vladimir Demyanenko, Ayrat Mardeev RUS Kamaz 4:36:40 5:42:26 -
5. 507 Franz Echter, Detlef Ruf, Artur Klein D MAN 4:39:04 5:44:50 -
6. 506 Pep Vila, Moi Torrallardona, Peter Van Eerd E Iveco 6:04:19 7:10:05 -
7. 503 Marcel Van Vliet, Serge Bruynkens, Bernard Der Kinderen NL MAN 9:35:12 10:40:58 -
8. 537 Artur Ardavichus, Denis Berezovskiy, Zhana Zhalimbetov RUS Kamaz 9:58:03 11:03:49 -
9. 526 Teruhito Sugawara, Seiichi Suzuki J Hino 12:59:38 14:05:24 -
10. 528 Mathias Behringer, Hugo Kupper, Jochen Seiler D MAN 16:24:47 17:30:33 -

LEADING OVERALL STANDINGS AFTER STAGE 12 - QUADS

Pos Num Drivers Nat Make/Model Time Gap to 1st Penalties
1. 252 Alejandro Patronelli RA Yamaha 14:07:34 - 0:16:00
2. 255 Sebastian Halpern RA Yamaha 15:05:52 0:58:18 -
3. 253 Christophe Declerck F Polaris 20:29:06 6:21:32 -
4. 269 Lukasz Laskawiec PL Yamaha 20:32:25 6:24:51 0:01:00
5. 263 Pablo Copetti RA Yamaha 21:07:36 7:00:02 0:15:00
6. 273 Jorge Santamarina RA Honda 0:43:01 10:35:27 6:05:00

۲۶ دی ۱۳۸۹ ۰۸:۵۱
تعداد بازدید : ۲,۷۲۲

   استفاده از مطالب تولید شده درسایت و تصاویر این سایت تنها با ذکر منبع و لینک به "سایت carnp.com" مجاز است. 

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱,۴۲۵ ]
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۵۴
[ تعداد بازدید : ۱,۷۲۸ ]
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
[ تعداد بازدید : ۱۱۴,۱۱۷ ]
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
[ تعداد بازدید : ۲۱,۳۶۸ ]
۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۴,۲۷۵ ]
۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۱۱,۲۵۱ ]
۰۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹
[ تعداد بازدید : ۶,۷۹۵ ]
۰۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱۷,۶۹۶ ]
۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
[ تعداد بازدید : ۲۶,۰۹۲ ]