لینکدین
توییتر
اینستاگرام
تلگرام
آپارات
 

پایان مرحله نهم رالی داکار با شناخت نفرات برتر

در رده بندی کلی این رقابت ها، ناصر العطیه با 30 ساعت و 56 دقیقه و 25 ثانیه در صدر است.

مرحله نهمِ رقابت های رالی داکار با برتری کارلوس ساینز در اتومبیلرانی، جو استریت در موتور سواری و فردوس کبیروف در بخش کامیون به پایان رسید.
در پایان این مرحله از رقابت ها که به مسافت 235 کیلومتر برگزار شد، در اتومبیلرانی؛ کارلوس ساینر اسپانیایی ازتیم فولکس واگن با
زمان 2 ساعت و 14 دقیقه و 39 ثانیه زودتر از سایرین به مقصد رسید و پس از او، دو همتیمی اش ناصر العطیهء قطری و ژینه دویلیه از آفریقای جنوبی دوم و سوم شدند.

در موتور سواری، جو استریت آمریکایی از تیم یاماها با زمان 3 ساعت و 6 دقیقه و 56 ثانیه پیشاپیش سایر رقبا قرار گرفت و پس از او فرانس فرهوفنِ هلندی از تیمِ ب ام و داوید کاستیو از شرکو در رده های دوم و سوم جای گرفتند.

رالی داکار تست نهم  12

در رده بندی کلی این رشته ، مارک کوما با 35 ساعت و 32 دقیقه و 56 ثانیه صدرنشین است .

در کامیون هم فردوس کبیروف روس با زمان 2 ساعت و 45 دقیقه و 21 ثانیه اول شد و دو همتیمی دیگر او ولادیمیر چگین و ادوارد نیکو لایِف - هر دو از روسیه به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این مسابقات هم فردوس کبیروف با 35 ساعت و 30 دقیقه و 48 ثانیه اول است.

 

مشاهده البوم تصاویر مرحله نهم

نتایج مرحله نهم  

STAGE 9 RESULTS

CARS - 207KM SPECIAL (270km total)
1. Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 2hr 14min 39sec
2. Nasser Al-Attiyah (QAT/Volkswagen) at 1min 56sec
3. Giniel de Villiers (RSA/Volkswagen) 9:02
4. Stéphane Peterhansel (FRA/BMW) 11:14
5. Mark Miller (USA/Volkswagen) 14:52
7. Alfie Cox (RSA/Nissan) 28:07

CARS - OVERALL STANDINGS
1. Nasser Al-Attiyah (QAT/Volkswagen) 30hr 56min 25sec
2. Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) at 3min 18sec
3. Giniel de Villiers (RSA/Volkswagen) 55:51
4. Stéphane Peterhansel (FRA/BMW) 1h 42:48
5. Mark Miller (USA/Volkswagen) 45:19

MOTORBIKES - 235KM SPECIAL (270km total)
1. Jonah Street (USA/Yamaha) 3hr 06min 56sec
2. Frans Verhoeven (NED/BMW) at 3min 38sec
3. David Casteu (FRA/Sherco) 3:40
4. Gerard Farres Guell (ESP/Aprilia) 4:30
5. Jordi Viladoms (ESP/Yamaha) 5:46

MOTORBIKES - OVERALL STANDINGS
1. Marc Coma (ESP/KTM) 32hr 18min 52sec
2. Cyril Després (FRA/KTM) 8:14
3. Francisco Lopez (CHI/Aprilia) 23:33
4. Helder Rodrigues (POR/Yamaha) 1h 01:51
5. Ruben Faria (POR/KTM) 1h 21:20

 

 

۲۲ دی ۱۳۸۹ ۲۳:۵۳
تعداد بازدید : ۲,۵۳۱

   استفاده از مطالب تولید شده درسایت و تصاویر این سایت تنها با ذکر منبع و لینک به "سایت carnp.com" مجاز است. 

اظهار نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱,۴۲۵ ]
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۵۴
[ تعداد بازدید : ۱,۷۲۸ ]
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
[ تعداد بازدید : ۱۱۴,۱۱۶ ]
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
[ تعداد بازدید : ۲۱,۳۶۸ ]
۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۴,۲۷۵ ]
۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۱۱,۲۵۱ ]
۰۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹
[ تعداد بازدید : ۶,۷۹۵ ]
۰۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱۷,۶۹۵ ]
۲۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
[ تعداد بازدید : ۲۶,۰۹۱ ]